انتخابات، راه نجات ملت ایران

دستاورد شرکت در انتخابات، عصبانیت دشمن از ملت ایران است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، آیت الله سیدعلیرضا عبادی در دیدار استاندار خراسان جنوبی، فرماندهان نظامی، انتظامی و مدیران دستگاه‌های اجرایی بیان کرد: هیچ مسئله‌ای به اندازه نقش و اهمیت ولایت فقیه و رهبری جامعه نیست و با پذیرفتن آن برای از بین بردن حکومت‌های ظالم و ستمگر باید اقدام کنیم. او همچنین گفت: وجود ظلم و ستم در جهان و این شرایط فلسطین نشان می‌دهد که که به وظیفه خود در این زمینه به خوبی عمل نکرده‌ایم.

وی با بیان اینکه هر جایی که در طول انقلاب بر اساس عقل و منطق در انتخابات شرکت کرده‌ایم، دستاورد آن عصبانیت دشمن از ملت ایران بوده است، افزود: انتخابات راه نجات ملت ایران و جامعه بشری است

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه انسان مسئول همه کارهای خود است عنوان کرد: انسان‌ها از طریق فطرت، عقل و شرع هدایت می‌شوند و کار دشمن هم ظلم و ستم است لذا برای ستمگر هیچ جایگاهی در سیستم دینی وجود ندارد. 

عبادی با بیان اینکه استعمار از ضعف موجود در بین مسلمانان برای ظلم و ستم بر آنها و به راه انداختن جنگ استفاده می‌کند افزود: با وجود مقاومت‌های ملت ایران و تقدیم شهدا در این خصوص، هنوز با آرمان‌های انقلاب اسلامی فاصله داریم و هرچند آرمان‌های انقلاب در دسترس بوده اما برای تحقق آن باید موانع موجود را از بین ببریم. 

داوطلبان تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس بیرجند و نامزدهای بیرجند در انتخابات مجلس دوازدهم را هم  بخوانید.

کلنگ‌زنی بیش از ۹۰۰ پروژه در دهه فجر امسال در خراسان جنوبی

استاندار خراسان جنوبی نیز در این دیدار با بیان اینکه امروز در جبهه مقاومت اسلامی شاهد وحدت شیعه و سنی در کشورهای منطقه هستیم لذا مقام معظم رهبری رهبری جهان اسلام را بر عهده دارند، گفت: دهه فجر امسال ۹۱۴ پروژه با بیش از ۳۸ همت افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود که از این تعداد ۸۷۱ پروژه افتتاح و ۴۳ پروژه هم عملیات اجرایی آنها در دهه فجر آغاز خواهد شد.

جواد قناعت با بیان اینکه در حکومت دینی بر پایه ولایت فقیه علاوه بر توجه به موضوع‌های دنیوی بر امور معنوی هم تاکید می‌شود ادامه داد: شکست مرزهای علم در داخل کشور، تربیت انسان‌های صالح که فتح الفتوح انقلاب بودند و ایجاد وحدت بین شیعه و سنی را از دیگر دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران است. 

وی بیان کرد : پیروزی انقلاب اسلامی در ایران سبب ایجاد جرات و جسارت در جوانان برای شکستن مرزهای علم و دانش شد. پیروزی انقلاب سبب احیای هویت ملی و اسلامی ملت ایران شد و انقلاب اسلامی ملت ایران بزرگترین پدیده قرن بود که دستاوردهای داخلی و خارجی داشته است. 

استاندار خراسان جنوبی گفت: تبدیل رهبری دنیوی به رهبری الهی با الگوی ولایت فقیه، استقرار حکومت مردم سالاری دینی، حاکمیت ارزش‌های معنوی، شکست طلسم جدایی مظاهر دین خواهی و تجدد خواهی، نفی سلطه طاغوت و ایجاد اعتماد به نفس در ملت ایران را از جمله این دستاوردهاست. 

همچنین بخوانید:

رشد نرخ باسوادی در خراسان جنوبی

حضور ۲ هزار و ۵۰۰ ناظر انتخاباتی برای نظارت بر انتخابات

مجلس قوی، راه برون‌رفت از مشکلات در دیدگاه رهبری

اجرای برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی مختلف در استان

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان جنوبی نیز با بیان اینکه شعار امسال دهه فجر«جشن ملی، حضور و مشارکت پرشور و آینده ای روشن» است، ادامه داد: این ایام به خاطر گره خوردن توحید نظری و عملی در ایران اسلامی در سال ۱۳۵۷ و استمرار این حرکت انقلابی برای خارج شدن از سلطه مستکبران و قرار گرفتن در زیر چتر ولایت الله برای همه ما به منزله جشن است. 

حجت الاسلام مشرفی افزود: ۱۲۰ عنوان برنامه فرهنگی، مذهبی، هنری و ورزشی به جزء برنامه‌های عمرانی که از سوی استانداری و فرمانداری‌ها دنبال می‌شود در قالب ۱۸ هزار ریز برنامه در سطح مساجد، مدارس، هیئت‌ها، ادارات و … در طول دهه فجر برگزار می‌شود. 

وی با بیان اینکه ۲۹ کمیته اجرایی در سطح ملی متناسب با ۲۹ کمیته تخصصی در مرکز کشور ذیل این ستاد پیش‌بینی شده است افزود: آینده روشن این ملت و همه بشریت در زیر سایه ولایت خواهد بود. 

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه ولایت، گوهر بسیار نابی است که ملت بزرگ ایران در گرداگرد و زیر چتر آن توانستند به عزت و بزرگی دست یابند، تأکید کرد: این روزهای برایمان فرصتی برای تفکر و تعقل در مورد این گوهر تابناک و برای اصرار، استمرار و تمرین بر کیفیت ولایت‌مداری ما بوده تا زمینه برای ظهور حجت بزرگ خداوند فراهم شود. 

مشرفی با اشاره به اینکه مدیون اولیای الهی و شرمنده هستیم که از این نعمت آن طوری که باید و شاید بهره‌برداری نکرده‌ایم، گفت: اما آن چرا از همراهی و همگامی با ولایت به دست آورده‌ایم حقیقتاً برای ملت ایران مایه عزت، شکوه و عظمت بوده و برای دشمنان مایه سرشکستگی و شرمندگی شده است. 

2 دیدگاه دربارهٔ «دستاورد شرکت در انتخابات، عصبانیت دشمن از ملت ایران است.»

  1. بازتاب: افتتاح یادمان های شهدا در دهه فجر - مجله خبری بیرجند انتخاب

  2. بازتاب: افتتاح یادمان‌های شهدا در دهه فجر - مجله خبری بیرجند انتخاب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *