تبلیغات رایگان نامزدها در تلوبیون

تبلیغات رایگان نامزدهای انتخابات مجلس در تلوبیون

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، مدیرکل صدا و سیمای استان گفت: رسانه ملی و شبکه خاوران امسال بر اساس قانون جدید انتخابات مجلس شورای اسلامی، تمامی ظرفیت‌ها و امکانات رسانه‌ای اش را برای تحقق راهبرد عدالت انتخاباتی و دادن فرصت برابر به نامزد‌ها به میدان آورده است.

آینه دار افزود: در کنار راه اندازی ۴ کانال انتخاباتی در استان، امکانات و ظرفیت جدیدی را در تلوبیون ایجاد کرده ایم تا نامزد‌ها از فرصت فضای مجازی، خود و برنامه هایشان را به مردم معرفی کنند.

وی گفت: برای هر نامزد یک صفحه در تلوبیون اختصاص داده شده است تا بیش از ۱۰ ساعت محتوا و ویدئو‌های کوتاه تبلیغاتی را بارگذاری کنند.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی افزود: برای فعال شدن این صفحه، به تمام نامزد‌ها پیامک ارسال خواهد شد تا آن را فعال و محتوا‌ها را بارگذاری کنند.

وی گفت: نامزد‌ها می‌توانند فایل‌های ویدئویی، لینک اخبار انتخاباتی و حتی نشانی صفحات مجازیشان را در صفحه اختصاصی‌شان در تلوبیون بارگذاری کنند.

آینه دار افزود: ظرفیت عظیم تلوبیون با مخاطب فعال روزانه ۲۵ میلیون نفر، می‌تواند در معرفی نامزد‌ها و برنامه‌هایشان بسیار مؤثر و موفق باشد.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: تبلیغات نامزد‌ها در تلوبیون رایگان است و با تفاهم نامه میان رسانه ملی و شرکت مخابرات ایران، استفاده از اینترنت برای مردم هنگام مشاهده برنامه‌های تبلیغاتی نامزد‌ها رایگان شده است.

وی افزود: همانند مدل شبکه‌های اجتماعی، مسئولیت انتشار محتوا در صفحه اختصاصی تلوبیون با خود نامزدهاست و انتظار می‌رود در تولید و انتشار این محتوا مراقبت و نظارت کافی را داشته باشند.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی افزود: سامانه تلوبیونی آرا مخصوص تبلیغات را از ۲۲ بهمن با ارسال پیامک در اختیار نامزد‌ها قرار می‌دهیم تا محتوا‌های تبلیغاتی را بارگذاری کنند و از سوم اسفند همزمان با آغاز رسمی تبلیغات، این برنامه‌ها برای مردم قابل دریافت و مشاهده است.

آینه دار گفت: نظارت صدا و سیما بر محتوا‌های بارگذاری شده در تلوبیون، پسینی است به این معنی که مردم چنانچه محتوایی خلاف قانون انتخابات دیدند می‌توانند آن را گزارش دهند؛ البته هیأت استانی بررسی تبلیغات هم امکان نظارت و حتی اعمال نظارت را دارد و چنانچه محتوا را دچار اشکال تشخیص داد می‌تواند این موارد را به نامزد تذکر دهد.

همچنین بخوانید:

وی گفت: ایجاد فرصت‌ها و امکانات برابر تبلیغاتی برای نامزد‌ها در شبکه‌های انتخاباتی و تلوبیون می‌تواند به شناخت بهتر و دقیق مردم از نامزد‌ها و برنامه‌های آنها کمک کند تا در نهایت شاهد تشکیل مجلسی قوی با مشارکت پرشور مردم در انتخابات امسال باشیم.

رزومه دکتر امیر بیدختی

آشنایی با نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی بیرجند، درمیان و خوسف

دکتر امیر بیدختی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *