شرکت در انتخابات برای ادای دین به شهدا است.

شرکت در انتخابات، ادای دین نسبت به خون شهداست

به گزارش خبرگزاری تسنیم  ، امیر سرتیپ دوم حجت عباسی صبح امروز در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مرقد مطهر شهید گمنام منطقه که همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر و در جمع کارکنان این یگان پدافندی برگزار شد، اظهار داشت: از آنجایی که یکی از مؤلفه‌های تأمین امنیت کشور و نظام، حضور مردم در عرصه‌های مختلف به‌ویژه شرکت در انتخابات است، باید برای حضور فعال و مشارکت افزایی در انتخابات تلاش و نسبت به این اتفاق مهم و اساسی بی تفاوت نباشیم.

جانشین منطقه پدافند هوایی شرق گفت: شرکت در انتخابات تنها یکی از تعهدات ما نسبت به خون شهداست، لذا مشارکت حداکثری در انتخابات ادای دین به شهدای والامقام است.

وی با اشاره به اینکه نیرو‌های مسلح از بارز‌ترین نماد اقتدار برای کشور‌ به حساب می‌آیند افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی، نیرو‌های مسلح کشورمان استقلال خود را بازیافتند و ثابت کردند که پیشرفت هر کشوری در گرو استقلال آن است چنانکه امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با نمایش اقتدار خود در عرصه‌های مختلف  محاسبات دشمن را به هم ریخته است.

همچنین بخوانید:

جانشین منطقه پدافند هوایی شرق خاطرنشان کرد: اگر امروز شاهد پیشرفت و بالندگی ایران اسلامی هستیم، به برکت وجود نام و نشان شهداست و همه ما در هر مقام و مسئولیتی که هستیم اگر به توصیه‌های شهدا عمل کنیم هیچ گاه از مسیر اصلی و روشن انقلاب و نظام خارج نخواهیم شد.

عباسی با اشاره به اینکه شهدا همان جوانانی هستند که در راه خداوند متعال، وطن، حفظ ارزش‌ها و دوام انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند، بیان کرد: شایسته است کارکنان این منطقه در بدو ورود به این منطقه با این شهید و خود عهد ببندند که وظایف محوله خود را به نحو احسنت انجام دهند و در انجام  وظایف سازمانی خود کم‌کاری نکند و با انجام کار جهادی خود را به اهداف والای این شهید والامقام برسانند.

رزومه دکتر امیر بیدختی

آشنایی با نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی بیرجند، درمیان و خوسف

دکتر امیر بیدختی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *