ضرورت شرکت در انتخابات

انتخابات پرشور، ضامن امنیت و اقتدار ایران

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، استاندار در نشست صمیمی با فعالان اجتماعی شهرستان قاینات گفت: چشم دنیا به ایران اسلامی است و همه کشور‌ها از ما الگو و اسوه می‌گیرند، گرچه هزینه این توجه، تشدید تحریم هاست.
آقای قناعت با اشاره به اینکه مردم و مسئولان پای نظام و انقلاب هستند، افزود: دولت سیزدهم انقلابی است لذا باید مدیران انقلابی هم جهادی پای کار باشند.
وی در ادامه به اهمیت انتخابات اشاره کرد و ترس دشمن از اقتدار ایران اسلامی گفت: آرای انتخاباتی هرچه بالاتر باشد موجب اقتدار ایران در منطقه می‌شود، به همین دلیل است که برخی می‌خواهند در جامعه شوک ایجاد کنند تا مشارکت‌ها را پایین بیاورند.

استاندار با بیان اینکه انتخابات پرشور تضمین کننده امنیت و اقتدار ایران است، افزود: درصد مشارکت بالا قدرت چانه زنی را بالاتر می‌برد.
وی همچنین گفت: در این شرایط هیچ موضوعی مهمتر از انتخابات نداریم و برای اینکه شرمنده شهدا نباشیم باید از فضای همدلی و تعامل استفاده کرده و انتخاباتی پرشور را رقم بزنیم.
استاندار به اهمیت و نقش رسانه در جامعه پرداخت و گفت: در سال ۲۰۲۳ تعداد ۴۲ هزار نفر به دلایل مختلف در آمریکا کشته شدند، اما رسانه‌های این کشور اصلاً به آن نپرداختند، اما در ایران یک فوت که سناریوی دشمن هم بود در رسانه‌ها پر رنگ دیده شد، علت این است که فضای مجازی ما در دست دشمن است.
آقای قناعت با بیان اینکه گرانی در آمریکا بیداد می‌کند و برخی ایالت‌ها حکومت نظامی است و امنیتی وجود ندارد، اما این موارد در رسانه هاشان دیده نمی‌شود افزود: طبق بررسی‌های غرب، امنیت در ایران نسبت به لندن، برلین، شیلی و دیگر کشور‌ها بالاتر است، اما برخی مردم و مسئولان حس ناامیدی القا می‌کنند.

وی با بیان اینکه رویه دولت سیزدهم بر این است تا طرحی کامل و واقعی نباشد، افتتاح نشود و ما افتتاحیه و کلنگ زنی‌های نمایشی نداریم. گفت: در حوزه‌های زیرساختی و علمی پیشرفت‌های زیادی داشته ایم به نحوی که امروز آمریکا در مقابل پیشرفت‌های نظامی ما جرأت نمی‌کند واکنشی نشان دهد.

همچنین بخوانید:

راهکار خشکسالی در خراسان جنوبی

استاندار با اشاره به خشکسالی در خراسان جنوبی افزود: با تدبیر دولت سیزدهم، انتقال آب دریای عمان به استان با وجود کمبود منابع و تحریم‌ها در دستور کار است و ۵۰ هزار میلیارد تومان (۵۰ همت) برای انتقال آب به استان هزینه می‌شود.
آقای قناعت در ادامه گفت: آبی که برای کشاورزی، هدر رفت و آب شرب در استان مصرف می‌شود در مجموع ۵۲ میلیون مترمکعب در سال است، اما از محل طرح انتقال آب، ۶۰ میلیون مترمکعب آب خواهیم داشت که تا پایان سال ۱۴۰۴ این مهم محقق می‌شود.
وی با اشاره به برخی کاستی‌ها در خدمت رسانی‌ها گفت: مسئولان در هر رده اجرایی باید پاسخگوی مردم باشند و این ربطی به نظام ندارد.

رزومه دکتر امیر بیدختی

آشنایی با نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی بیرجند، درمیان و خوسف

دکتر امیر بیدختی

3 دیدگاه دربارهٔ «انتخابات پرشور، ضامن امنیت و اقتدار ایران»

  1. بازتاب: بیمه رایگان مادران غیر شاغل در طرح جوانی جمعیت - مجله خبری بیرجند انتخاب

  2. بازتاب: شرکت در انتخابات، ادای دین نسبت به خون شهداست - مجله خبری بیرجند انتخاب

  3. بازتاب: ملت ایران ۱۱ اسفند حماسه آفرینی می‌کند - مجله خبری بیرجند انتخاب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *