زمان قرعه‌کشی روز ضبط مناظره‌های تلویزیونی اعلام شد.

اعلام زمان قرعه کشی روز ضبط مناظره‌های انتخاباتی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی اعلام کرد: این مراسم با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی در این مرکز برگزار خواهد شد.

آینه دار افزود: این مناظره‌ها به مدت ۴ روز، سه شنبه ۲۴ بهمن، چهارشنبه ۲۵ بهمن، پنج شنبه ۲۶ بهمن و جمعه ۲۷ بهمن در صدا و سیمای استان ضبط و در زمان مقرر تبلیغات نامزد‌ها از کانال‌های تلویزیونی تبلیغات انتخابات حوزه‌های انتخابیه پخش خواهد شد.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: هدف از اجرای این برنامه ایجاد فضای بیشتر برای شناخت بهتر مردم از نامزد‌ها است و آن دسته از نامزد‌هایی که تمایل به شرکت در برنامه دارند می‌توانند طبق شرایطی که ستاد انتخابات سازمان صدا و سیما تعریف کرده در این حوزه نیز ثبت نام و شرکت کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۶۰ نامزد انتخابات برای شرکت در مناظره‌ها ثبت نام کردند، گفت: از این تعداد ۲۳ نامزد در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف، ۲۰ نامزد در حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه، ۱۰ نامزد در حوزه انتخابیه قاینات و زیرکوه و ۷ نفر در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه برای شرکت در مناظره‌ها نام نویسی کردند.

همچنین بخوانید:

وی تاکید کرد: با تایید لیست نهایی شورای نگهبان امکان اضافه یا کم شدن تعداد نامزد‌های ثبت نام شده در مناظره‌ ها وجود دارد.

آینه دار همچنین با بیان اینکه یکی از حوزه‌های جدیدی که به سبد کار رسانه در ۴ کانال تبلیغاتی حوزه‌های انتخابیه مجلس شورای اسلامی اضافه شده بحث مناظرات تلویزیون نامزد‌های انتخاباتی است، گفت: مناظرات مابین نامزد‌های هر حوزه انتخاباتی است.

رزومه دکتر امیر بیدختی

آشنایی با نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی بیرجند، درمیان و خوسف

دکتر امیر بیدختی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *