اعلام مسیر راهپیمایی 22 بهمن در بیرجند

اعلام مسیر راهپیمایی۲۲‌‌بهمن در بیرجند

به گزارش ایرنا، از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام محسن مشرفی روز سه‌شنبه در چهارمین جلسه برنامه‌ریزی ستاد دهه فجر استان افزود: مراسم جشن مردمی و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور گسترده مردم بصیر و همیشه در صحنه استان در تمامی شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: برنامه‌های جشن مردمی و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را با حضور گسترده مردم برگزار خواهد شد. این مراسم به مناسبت دهه فجر و عید سعید مبعث برگزار می‌شود و با هدف احیا و تکرار عید مبعث و ترویج ارزش‌های معنوی اسلامی برگزار می‌شود. این مراسم باید با محبت، صمیمیت، جشن، نشاط و شادی همراه باشد و با حضور اقشار مختلف جامعه، به ویژه جوانان و نوجوانان برجسته، برگزار شود. همچنین، استفاده از ابتکار، نوآوری و استفاده از ظرفیت‌های مختلف برای مردمی‌سازی مراسم و الهام از شخصیت‌های اثرگذار و قهرمانان ملی و استانی برای ترویج اهداف معنوی و الهی اسلامی در این مراسم تاکید شده است.

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی اعلام کرده است که مراسم میهمانی لاله‌ها همزمان با سراسر کشور در تمامی نقاط استان در روز پنجشنبه ۱۹ بهمن برگزار خواهد شد. این مراسم در شهر بیرجند به صورت همزمان در قطعه یک و ۲ گلزار شهدا با محوریت قطعه یک برگزار خواهد شد. همچنین، مراسم غبارروبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدای اهل سنت نیز در شهر اسدیه شهرستان درمیان برنامه‌ریزی شده است.

همچنین بخوانید:

همچنین، حجت‌الاسلام مشرفی اعلام کرده است که مراسم گلبانگ الله اکبر و نورافشانی در روز ۲۱ بهمن ماه، ساعت ۲۱ به یاد بانگ الله اکبر مردم انقلابی سال ۵۷ و پیروزی انقلاب اسلامی در تمامی نقاط استان و با محوریت مساجد، بقاع متبرکه و پشت بام‌ها برگزار خواهد شد. شروع این مراسم در بیرجند ساعت ۱۹:۳۰ در محل امامزادگان باقریه خواهد بود و با گلبانگ الله اکبر و نورافشانی پایان می‌یابد.

رزومه دکتر امیر بیدختی

آشنایی با نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی بیرجند، درمیان و خوسف

دکتر امیر بیدختی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *