انصراف خسروی از کاندیدای نمایندگی مجلس

حسین خسروی، از کاندیدای نمایندگی مجلس انصراف داد

حسین خسروی اسفزار، نماینده فعلی مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از نامزدی انتخابات دوره دوازدهم مجلس انصراف داد.

به گزارش خاورستان، دقایقی قبل آقای حسین خسروی اسفزار نماینده فعلی مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی پس از تائید صلاحیت از حضور در نمایندگی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف داد.

بیشتر بخوانید:

وی بیان کرد: در آستانه انتخابات دوازدهم به دلیل برخی مشکلات از جمله مریضی همسرم و استمرار آن به این نتیجه رسیدم که انصراف دهم تا افراد پرانرژی‌ و تازه نفس‌ به میدان بیایند و مطالبات مردم را پیگیری کنند که این موضوع هم به نفع بنده و هم مردم حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف خواهد بود.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از اعتماد مردم به خودش در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: تا پایان مجلس یازدهم همچنان پرقدرت و با جدیت پیگیر مطالبات مردم خواهم بود.

وی از مردم ولایت‌مدار خراسان جنوبی خواست که با بصیرت همیشگی خودشان همانند گذشته در انتخابات پیش‌ رو هم پیشگام باشند و جلوداری خود را حفظ  کنند.

بر اساس اعلام رئیس هیئت نظارت و بارزسی بر انتخابات خراسان جنوبی، در تاریخ نهم بهمن ماه، جمع داوطلبان تایید صلاحیت شده مجلس شورای اسلامی در خراسان جنوبی به ۱۱۳ نفر رسید که تعداد نامزد‌های تایید شده در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف به ۴۴ نفر رسید.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفند امسال در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *