اجرای عدالت در تبلیغات مجلس

اجرای عدالت در تبلیغات مجلس شورای اسلامی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، طالبی رئیس ستاد انتخابات استان گفت: یک هیئت در استان‌ها تحت عنوان هیئت استانی بررسی انتخابات تشکیل می‌شود.

وی افزود: این هیئت برای اجرای عدالت در تبلیغات انتخابات است تا نامزد‌ها بتوانند به طور یکسان و عادلانه از بستر فراهم شده برای تبلیغات استفاده کنند که یکی از شاخص‌ترین این بستر‌ها را صدا و سیما‌ی استان با راه‌اندازی ۴ کانال مختص تبلیغات نامزد‌ها انجام داده است.

رئیس ستاد انتخابات استان در ادامه گفت: حتی فرصت مناظره برای نامزد‌ها در این کانال‌ها فراهم شده است و نامزد‌های متقاضی می‌توانند در زمان تبلیغات که ۳ تا ۹ اسفند است برنامه ضبطی خود را در کانال حوزه انتخابیه خود پخش کنند.

طالبی همچنین از راه اندازی کمیته اطلاع رسانی خبر داد. همچنین افزود: در این کمیته اخبار، اقدامات و اطلاعات مربوط به انتخابات به مردم و وزارت کشور انعکاس داده می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی ادامه داد: کمیته پشتیبانی نیز وظیفه تامین تجهیزات لازم برای انتخابات را دارد که در آن به طور مثال تعیین شده است که برای هر شعبه اخذ رای در زمان انتخابات ۵ خودرو لازم است که بخشی از این نیاز را از طریق خودرو‌های فرمانداری و مابقی آن را با استفاده از خودرو‌های اجاره‌ای تامین می‌کنیم.

همچنین بخوانید:

رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی همچنین با بیان اینکه به طور کلی ذیل ستاد انتخابات ۷ کمیته اجرایی داریم که برنامه‌های تمام کمیته‌ها آغاز شده گفت: کمیته آموزش موثرترین کمیته ستاد انتخابات است و آموزش تمام افراد از جمله بالاترین مقام در استانداری تا افرادی که بر سر صندوق‌های اخذ رای می‌ایستند انجام شده و یا در حال انجام است تا هیچ خللی در هیچ یک از شعب اخذ رای در استان ایجاد نشود، زیرا دشمن برنامه‌ریزی کرده تا به بحث انتخابات آسیب رسانده و آن را بی اهمیت جلوه دهد.

2 دیدگاه دربارهٔ «اجرای عدالت در تبلیغات مجلس شورای اسلامی»

  1. بازتاب: افتتاح یادمان های شهدا در دهه فجر - مجله خبری بیرجند انتخاب

  2. بازتاب: آموزش بیش از دو هزار ناظر شورای نگهبان - مجله خبری بیرجند انتخاب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *