پیشرفت سرعت اینترنت همراه در خراسان جنوبی

ارتقای سرعت اینترنت همراه در ۸ روستای خراسان جنوبی

۸ روستای دیگر خراسان جنوبی با راه اندازی ۸ سایت جدید توسعه شبکه ملی اطلاعات، از اینترنت پرسرعت همراه بهره‌مند شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: در ادامه اجرای طرح توسعه خدمات ارتباطی در سطح روستا‌های استان، ۳ سایت جدید توسعه شبکه تلفن و اینترنت پرسرعت همراه راه اندازی و ۴ سایت تلفن همراه موجود در روستا‌ها به تکنولوژی نسل ۴ همراه مجهز شد.
مصطفی بهی افزودسایت‌های جدید در روستا‌های روشک شهرستان قائنات، خونیک پایین شهرستان نهبندان و بیست کنج شهرستان بیرجند راه اندازی شده اند که این روستا‌ها را از سرویس تلفن و اینترنت پرسرعت همراه بهره‌مند کرده اند.
همچنین بخوانید:

پیشرفت حوزه اقتصادی خراسان جنوبی

هدف‌گذاری برای راه‌اندازی نیروگاه‌های ۵ کیلوواتی در خراسان جنوبی

نامزدهای بیرجند در انتخابات مجلس دوازدهم

وی همچنین گفت:همچنین با ارتقای ۴ سایت تلفن همراه دیگر، روستا‌های رومشتیک شهرستان قائنات، بیست کنج شهرستان بیرجند، تغندیک شهرستان درمیان و میان رود، توت و دربلوند شهرستان سربیشه از پوشش اینترنت پرسرعت همراه بهره‌مند شدند.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افزود: با اجرای این طرح‌ها که با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال، از محل منابع طرح توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجرا شده اند، بیش از ۵۵۰ خانوار روستایی استان، از خدمات مبتنی بر شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت همراه بهره‌مند شدند.

1 دیدگاه دربارهٔ «ارتقای سرعت اینترنت همراه در ۸ روستای خراسان جنوبی»

  1. بازتاب: رشد نرخ باسوادی در خراسان جنوبی - مجله خبری بیرجند انتخاب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *